PROJE TAŞIMACILIGI  BİRİKİM VE TECRUBE İŞİDİR. ANTALYA NAKLİYE  2010 YILINDAN BU YANA GÜVENİLİR KALİTELI  VE ZAMANINDA TESLİMATTA YUKSEK HİZMET KALİTESİ SUNMAKTADIR.

”SİZ İSTEYİN BİZ GÜVENLE ULAŞTIRALIM ”

LOJISTIK KURUMSAL TAŞUACILIK CEOLU
PROJE TAŞIMACILIĞI AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI HIZMETİ VERİYORUZ. ANTALYA ŞEHİR İÇİ KARAYOLU TAŞIMA YÖNETMELİĞİNE GÖRE YAPMAKTAYIZ. STANDARTLARIN DIŞINDA, NORMAL KAMYONLARLA VEYA TIRLARLA TAŞINAMAYACAK BÜYÜKLÜKTE, UZUNLUKTA, GENİŞLİKTE TAŞINAMAYAN YUKLERDİR. YUKSEK TONAJDA OLAN YÜKLERİN SEVKIYATINI YAPIYORUZ. YARI RÖMORKLARA LOWBED TIR MİDİLLI ARAÇLARIMIZLA YAPMAKAYIZ.
TÜRKÇEYE ALÇAK YATAK OLARAK ÇEVRİLİR. DORSE DENİLEN TAŞITLARIN ARKASINDAKİ KASALARLA AĞIR YÜKLERİN TAŞINMASI MANTIĞINA DAYANIR.
İNŞAAT MAKİNELERİ, İŞ MAKİNELERİ VE TANKLAR,KULE VİNC TAŞIMALARI YAPILABILMEKTEDİR. AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞINDA YOL STABİLİZASYONUNU BOZDUKLARINDAN VE HIZ SEVİYELERİ DÜŞÜK OLDUKLARINDAN AĞIR YÜKLERİN TAŞINMASINDA LOWBED ARAÇLAR KULLANILIR.
www.antalyanakliye.com.tr

BELGE & SERTİFİKALAR

ÜDY TICARİ LOJISTIK YONETİCİ

ATSO ÜYESİYİZ

MARKA TESCİL

H1 TASIMA KOMISYONCULUK

R1 YURT İÇİ TAŞIMA HIZMETLERİi

NAKLİYAT TALEP FORMU

[contact-form-7 id="44" title="basit-nakliyat-talep"]

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/antnakc/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219