PROFESONEL EKİBİMİZ İLE SİZ MÜŞTERİLERİMİZE 7/24 LOJİSTİK ÇÖZÜMLER SUNMAK İÇİN BURADAYIZ.
Siz isteyin biz güvenle ulastıralım
1- Ücretsiz Eksper hizmetimiz ile eşya hacmi belirlenir.
2-Eşya yoğunluğunuz belirlendikten sonra vereceğiniz talimatlar doğrultusunda eşyalarınız sigorta ve garanti kapsamına alınarak işlemleriniz başlar.
3- Sigorta ve garanti kapsamına alınan eşyalarınız profesyonel ekibimiz tarafından güzelce paketleme ve ambalajlama yapılır.
4- Paketleme ve ambalaj yapılan eşyalarınız titiz ve özenle aracımıza taşınır.
5- Aracımıza taşınan eşyalarınız doğru istifleme yapılır sabitlenir güvene alınarak götürülür.
6- Götürülen eşyalarınız yeni adresinizde yeni yerine yerleştirilerek size teslim edilir.
Antalya nakliye lojıstık evden eve nakliyat hizmetlerinde kaliteli, güvenilir ve uygun fiyatlarla nakliyat hizmeti almak için vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

www.antalyanakliye.com.tr

NAKLİYE HİZMETLERİMİZ

ANTALYA LİMAN KONTEYNER

, Lımanlarımızdan, Şehirler arası konteyner taşımacılığı için bize ulaşabilirsiniz..

PARSİYEL
PALET

Yurt geneline karayolu kullanılarak işletmelerın yuk ve emtiyalarını parça, parsiyel, palet veya kısmı taşıma, sevkıyatlarını gereken ozenle yapmaktan gurur duyarız.

LOWBET
DORSE

Özel ekipman ve (Lowbed) araçlarla yurt içine karayolu ile (150) tona kadar ağır yük taşımacılığı ve Uzunluk x Genişlik Yükseklik olarak standartların dışında ölçülere sahip yükler için Gabari Dışı taşımayapıuoruz.

ANTALYA EVDEN EVE NAKLİYE NAKLİYAT

Antalya lojıstik ev taşımalarınızı gereken onem gosterilerek musteri memnuniyeti odaklı hızmet vermekteyiz. Tekrar bizi tercih eden muşterılerımız işimizi dogru yaptıgımızın kanıtı oldugunu duşunerek, işimizi severek yapmaya ve size hızmet vermek için buradayız..

AGIR NAKLIYE

Gabari dışı kabul edilen ağır ve hacimli yükleri profesyonel ekibiyle planlayıp yöneterek güvenle istenilen noktaya ulaştırmaktayız.

KARAYOLU
TAŞIMICILIĞI

Türkiye’nin her yerine parca şparsiyel,filo çalısması ,frigo,tır araçlarımızla Naklıye
hizmeti sunuyoruz.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/antnakc/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219