ATALYA NAKLİYE OLARAK ANTALYA’DAN TÜM KARADENİZ BÖLGESİNE

    ”SİZ İSTEYİN BİZ GÜVENLE ULAŞTIRALIM ”

    MÜŞTERİLERİMİZE ; NAKLİYE LOWBED,TIR, UZAR DORSE, 4 DİNGİL LOWBED, TONAJ ÖLÇÜ FAYDA ÇEŞİT GİBİ  TALEPLERİ DOGRULTUSUNDA 7/24  AĞIR NAKLİYE VE GABARI DIŞI TAŞIMALARINIZI, DENİZ ARAÇLARI,ŞANTİYE,FABRİKA, FİLO NAKLİYELERİ GİBİ TÜM PROJE TAŞIMALARINIZI  KURUMSAL CİDDİYET İLE YAPMAKTAYIZ.

   PROJE TAŞIMACILIĞI KONUSUNDA YILLARIN VERDİĞİ BİLGİ BİRİKİM VE TECRÜBEMİZ İLE TEKNİK İNCELEMELER SONUCUNDA SEVKIYAT PLANLAMASI YAPARAK,  SİZE UYGUN ÇOZUMLER SUNAR ,BİRİM MALİYETLERİNİZİ İYİLEŞTİRMENİZİ SAĞLAYABİLİRİZ.

  ANTALYA NAKLİYE OLARAK 20 YILLIK TECRÜBEMİZ İLE GÜVENİNİZİ KAZANMAK İÇİN DURMADAN ÇALIŞIYORUZ.

  TÜM HİZMETLERİMİZDE %100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ODAKLI , HİZMET VERMEKTEYİZ.

  SEVKIYATLAR  KARAYOLU, DENİZYOLU, DEMİRYOLU İLGİLİ KURUMLARDAN İZİNLER ALINMAK SÜRETİYLE  YAPILMAKTADIR.

  MÜŞTERİ İSTEĞİ DOĞRULTUSUNDA EKSTRA OLARAK 5.000.000 TL YE KADAR  NAKLİYE SİGORTASI YAPILMAKTADIR. AYRICA ARAÇLARIMIZ SİGORTALIDIR.

  PROJE TAŞIMACILIĞI  NAKLİYE HİZMETLERİNİN ŞEKLİNE GÖRE HER TÜRLÜ ARAÇLARLA  VE EKIPMAN İLE ÇÖZÜMLER SUNMAKTAYIZ.

www.antalyanakliye.com.tr

 

NAKLİYE HİZMETLERİMİZ

ANTALYA LİMAN
TAŞIMACILIĞI

ANTALYA NAKLİYE , Türkiye’den tüm dünya limanlarına ve tüm dünyadan Türkiye limanlarına konteyner taşımacılığı hizmetleri sunmaktadır.

PARSİYEL
TAŞIMACILIK

Gabari dışı kabul edilen ağır ve hacimli yükleri profesyonel ekibiyle planlayıp yöneterek güvenle istenilen noktaya ulaştırmaktadır.

LOWBET
TAŞIMICILIĞI

ANTALYA NAKLİYE, Özel ekipman ve (Lowbed) araçlarla yurt içine karayolu ile (150) tona kadar ağır yük taşımacılığı ve Uzunluk x Genişlik Yükseklik olarak standartların dışında ölçülere sahip yükler için Gabari Dışı taşıma hizmetleri sunmaktadır.

PROFESYONEL TIR & KAMYON
TAŞIMACILIĞI

Taşınacak eşyanın (emtia) sigortalı, personel desteği ve uygun araçlar ile yıllardır sorunsuz taşımanın gururunu yaşıyoruz.

PROJE
TAŞIMICILIĞI

Gabari dışı kabul edilen ağır ve hacimli yükleri profesyonel ekibiyle planlayıp yöneterek güvenle istenilen noktaya ulaştırmaktadır..

KARAYOLU
TAŞIMICILIĞI

Türkiye’nin en geniş filolarından birine sahip olan ANTALYA NAKLİYE başta Otomotiv, Gıda olmak üzere tüm sektörlere hizmet sunuyor.