PROJE TAŞIMACILIGI BİRİKİM VE TECRUBE İŞİDİR. ANTALYA NAKLİYE 2010 YILINDAN BU YANA FAALIYETLERİNİ GELIŞTIREREK SÜRDURMEKTEDİR.ARAÇ FILOMUZ VE PERSONELIMIZ İLE SORUNSUZ NAKLİYE HİZMETLERİ VERMEKTEYİZ.
Bir ürünün üretildiği andan itibaren ambalaj, paket, palet ve kolileme gibi işlemlerin ardından sevkiyat yapılmak üzere hazir edilir.Sevk edilmesi gereken konuma hareket etmek üzere taşıma araçlarına yüklenir. varış noktasına ulaştırıldıktan sonra tahliye işlemlerinin başlaması ve nihayetinde tüketici veya kullanıcıya teslim edilmek üzere işlemlerin tamamı biz lojistik firmaları gerçekleştiririz.
Uygun ölçü ve ağırlıklardaki ürünlerin nakliyesini gerçekleştirdiğimiz gibi aynı zamanda gabari dışı ve ağır yiklerinizi taşımaktayız. donuk ürün türleri ve kimyevi maddeler urunlerin bir planlama dahılınde gıdeceği yere ulaşmasını sağliyoruz.
Nakliyeler arasında demıryolu ray ve araçları, boru hatları, doğal gaz santral, termik santral, baraj santralleri, hidroelektrik santralleri, termik santral, doğal gaz hatları, rafineri ve petro kimya tesisleri ve mobil santraller, ağır ve gabari dışı yük taşımaları, yatlar, yel değirmenleri ve rüzgar tribünleri gibi lojistik destek sağlamaktayız.
Karayolu taşımaları ise, dört dingilli Lowbed,tır,treyler,frigo, araçlar ile çok akslı özel yapım araçlar kullanıyoruz.
siz isteyin biz guvenle ulaştıralım.

www.antalyanakliye.com.tr


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/antnakc/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219