Antalya Şanlıurfa Nakliye 0532 568 7427 Lojistik Ambar Evden Eve
Denız araçları tekne taşımacılığı

ANTALYA NAKLİYE LOJISTİK OLARAK Profesyonel ekibimiz ve geniş araç filomuz ile istediğiniz ebatlarda istediğiniz kiloda bulunan yatlarınızın taşınması firmamız tarafından sağlanmaktadır. Yapacağınız her türlü taşımacılık hizmetlerinde asla sorun yaşamadığınız gibi yat taşımacılığı hizmetlerinde de aynı şekilde sorun yaşamadan rahat bir şekilde nakliye süreçlerinizi tamamlayabilirsiniz.
Müşteri ile iletişim kurulduktan sonra taşınacak yatın ölçüleri alınır. Tekneyi taşıyacak donanıma sahip ekipmanlar ve özel araçlarla birlikte bulunan adrese guvenle intikalini sağlıyoruz.
Yatın yüklenmesi esnasında herhangi bir problem yaşanmaması için öncesinde detaylı bir plan oluşturulur. Özel ekipmanlarla birlikte oluşturulan planlar dahilinde tekne, araçlara yükluyoruz.
Yapılan teknik analizler ve planlamalar doğrultusunda teknenin sağlamlığı ölçülür, nakliye sırasında olumsuz bir durumla karşı karşıya kalmamak amacıyla tüm önlemler alııyoruz.
Nakliye sürecine geçildiğinde güvenliği sağlamak amacıyla seyir boyunca eskort araçlar ile tasıyoruz.
Müşterinin istediği alana istenilen zamanda ulaştırılan tekneler, güvenli bir biçimde indirilir ve teslim ediyoruz.
Siz isteyin biz güvenle ulaştıralım

ANASAYFA


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/antnakc/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219