AntalAntalya Nevşehir Nakliye 0532 345 7415 Lowbet Tır proje Taşımacılıkya
Siz İsteyin Biz Güvenle Ulaştıralım
Değişen ve gelişen teknolojinin de tüm uretimi etkısı altına alması sebebiyle, piyasa saktörler temsilcileri , maliyetleri minimize ederek kar paylarını korumak zorunda olduklarından dolayı. nakliye hizmetleri konusunda uzman fırmalar ıle çalışmayı zorunlu kılmaktadır.
hizmet Talep eden danışanlarımıza, Teknik incelemeler eldeki veriler ışığında sevkiyat planlaması yaparak, size uygun çözümler sunmaktayız ,Birim maliyet faytaları iyileştirmeniz için hizmet vermekteyiz.
Fayda arttırma eğilimi, olmazsa olmaz koşul halıne gelmiştir.
Lojıstik, Nakliye, Lowbet, , Açık, Kapalı ve yüke uygın uzar dorseler, tonaj ölçü fayda çeşit gibi taleplerin doğrultusunda 7/24 saat hizmet vermekteyiz.
Ağır Nakliye Gabari dışı ve yukün ölçüleri itibarı ile dorse tırlar ile taşınması gereken emtiyalar Örnegim: iş makinaları, kule vinçler, beton santralleri,Elektrik trafoları, sanayi makine aksamları,tekne,ev gibi.
Yılların verdiği bilgi birikim ve tecrübemiz ile Teknik incelemeler eldeki veriler ışığında sevkiyat planlaması yaparak, size uygun çözümler sunarız ,Birim maliyet faydaları iyileştirmenizi sağlamak için çalışiyoruz.

ANASAYFA

TEL : 0532 345 7415


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/antnakc/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219