EV TAŞIMASI ANTALYADA OZENLI VE GUVENLI YAPAN FIRMALARI TERCIH ETMENIZLE, SORUNSUZ VE GUVENİLİR FİRMALARLA YAPMANIZI ONERIRIZ.
”Siz isteyin Biz guvenle ulastıralım”
prensibiyle durmadan Çalışıyoruz. Antalya nakliye ile çalışmak ayrıcalıktır.Taşınma işini daha kolay ve rahat nasıl gerçekleştirilebilir diye kafa yorduğumuz her seferde şu sonuca varıyoruz? Bilinçli olmak. Eğer her aşama hakkında bilgili olursak yanlış tercihte bulunma olasılığımız o kadar daha az olacaktır. Ücretsiz ekspertiz çalışması taşınacak yük veya eşyanın boyut ya da ebatlarını tespit etmek üzere yerinde gerçekleştirdiğimiz bu inceleme müşteri memnuniyeti çerçevesinde tamamen ücretsiz olarak sunulmaktadır.
Asansörlü taşıma hizmeti bugün için hasarsız ve hızlı taşımacılığın anahtarını elinde bulunduruyor. Dolayısıyla bu sistemi mutlaka uyguluyoruz
Eşya sigortalama sistemimiz tüm nakil süreci içerisinde eşyalarınızın maddi anlamda güvence altına alınmasını sağlıyor
Eşya depolama olarak adlandırılan yöntemli eşyanızın ulaşacağı bir adresinin olmaması durumunda bu eşyaları korumalı depolarımızda sizlerin teslim alacağı tarihe kadar muhafaza altına alıyoruz.
Parça eşya taşıma veya diğer adıyla parsiyel eşya taşımacılık hizmetlerimiz sizleri ağır kargo masraflarından kurtarıyor.
Şehir içi ve şehirlerarası taşımacılık hizmetlerimizden son derece memnun kalacağınıza eminiz
Fuar, kongre, müzik etkinliği ve çeşitli organizasyonlara yönelik özel taşımacılık
İşyeri, ofis veya büro tarzında taşımacılık çalışmalarımızda uluslararası standartlar uyguluyoruz

ANASAYFA


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/antnakc/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219