PROJE TAŞIMACILIĞI AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI YAPAN NAKLİYE FİRMALARININ VERDİĞİ HİZMETLERDEN BİRİDİR.
ULUSLARARASI VE YURT İÇİ KARAYOLU TAŞIMA YÖNETMELİĞİNE GÖRE, STANDARTLARIN DIŞINDA VE NORMAL KAMYONLARLA VEYA TIRLARLA TAŞINAMAYACAK BÜYÜKLÜKTE EMTİYALAR İLE FARKLI UZUNLUKTAYUKLER YADA TAŞINAMAYAN YUKLERDİR. YUKSEK TONAJDA OLAN YÜKLERİN TAŞINMASINI SAĞLAYAN YARI RÖMORKLARA LOWBED DENİR. TÜRKÇEYE ALÇAK YATAK OLARAK ÇEVRİLEN LOWBED, DORSE DENİLEN TAŞITLARIN ARKASINDAKİ KASALARLA TAŞINMASI MANTIĞINA DAYANIR.
İNŞAAT MAKİNELERİ, İŞ MAKİNELERİ VE TANKLAR,KULE VİNC TAŞIMALARI YAPILABILMEKTEDİR.
AŞIRI YUK KUÇUK ARAÇLARDA YOL STABİLİZASYONUNU BOZMAKTA YOLLARA ZARAR VERMEKTEDİR. HIZ SEVİYELERİ DÜŞÜK OLDUKLARINDAN AĞIR YÜKLERİN TAŞINMASINDA LOWBED ARAÇLAR KULLANILIR.
ANTALYA NAKLİYE, ÖZEL LOWBED ARAÇLARI VE DORSELERİNİN ÇEŞİTLİLİĞİ SAHİP OLARAK HIZMET VERMEKTEYİZ.
NAKLİYEYİ SADECE YÜKLERİN ULAŞTIRILMASI OLARAK DEĞİL; DEPOLAMA, GÜVENLİK, LOJİSTİK DESTEK GİBİ TÜM HİZMETLERLE BİR BÜTÜN OLARAK KABUL EDİLİR.
”SİZ İSTEYİN BİZ GÜVENLE ULAŞTIRALIM ”
MÜŞTERİLERİMİZE ; NAKLİYE LOWBED,TIR, UZAR DORSE, 4 DİNGİL , TONAJ ÖLÇÜ FAYDA ÇEŞİT ARAÇLARLA İLERLEMEKTEDİR.
DENİZ ARAÇLARI,ŞANTİYE,FABRİKA, FİLO NAKLİYELERİ GİBİ TÜM PROJE TAŞIMALARINIZI KURUMSAL CİDDİYET YAPIYORUZ
YILLAR İÇERİSİNDE GELIŞTIRDİĞİMİZ BİLGİ BİRİKİM VE TECRÜBEMİZ İLE SIZLERE YOL GOSTERMEKTEYİZ. TEKNİK İNCELEMELER SONUCUNDA SEVKIYAT PLANLAMASI YAPARAK, SİZE UYGUN SECÇENEKLER VE ÇOZUMLER İLE GELİYORUZ. LOJISTİK BİRİM MALİYETLERİNİZİ ALTERNATIF FIKIRLER İLE İYİLEŞTİRİYORUZ.
TÜM HİZMETLERİMİZDE %100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ODAKLI , HİZMET VERMEKTEYİZ.
SEVKIYATLAR KARAYOLU, DENİZYOLU, DEMİRYOLU İLGİLİ KURUMLARDAN İZİNLER ALINMAK SÜRETİYLE YAPILMAKTADIR.
MÜŞTERİ İSTEĞİ DOĞRULTUSUNDA EKSTRA OLARAK 5.000.000 TL YE KADAR NAKLİYE SİGORTASI YAPILMAKTADIR. AYRICA ARAÇLARIMIZ SİGORTALIDIR.
www.antalyanakliye.com.tr

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/antnakc/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219