Antalya Hatay Nakliye 0532 568 7427 Lojistik Ambar Evden Eve
Siz İsteyin Biz Güvenle Ulaştıralım
Değişen ve gelişen teknolojinin de tüm sektörleri atkısı altına alması sebebiyle, LOJISTIK piyasa aktörlerinin maliyetleri minimize ederek kar paylarını korumak zorunda olduklarından dolayı. Nakliye hizmetleri konusunda uzman firmalar ile yapılmasını zorunlu kılmaktadır.
Lojistik, Nakliye, Lowbet, , Açık, Kapalı ve yüke uygun uzar dürseler, tonaj ölçü fayda çeşit gibi taleplerin doğrultusunda 7/24 saat hizmet vermekteyiz.
Ağır Nakliye Gabari dışı ve yükün ölçüleri itibarı ile dürse tırlar ile taşınması gereken emtialar Örmeğin: iş makinaları, kule vinçler, beton santralleri, Elektrik trafoları, sanayi makine aksamları, tekne,ev gibi.
Yılların verdiği bilgi birikim ve tecrübemiz ile Teknik incelemeler eldeki veriler ışığında sevkiyat planlaması yaparak, size uygun çözümler sunarız , Birim maliyet faydaları iyileştirmenizi sağlamak için çalışiyoruz.

ANASAYFA

TEL: 0532 345 7415


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/antnakc/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219